Ceník

Důležité změny – květen 2023:

Pro klidnější mysl poradenství přijalo kolegyni, aby Přelouč a okolí mělo dostupného KBT terapeuta.

Konzultace vám nabídne Radka Řeháčková. Radka bude pracovat pondělky a pátky a přijímá klienty na osobní i online konzultace. Rezervace bude probíhat přes rezervační systém reenio.
Radka má kapacitu přijmou několik nových klientů. Přes léto se k ní můžete objednat přímo na rezervačním systému, bez nutnosti nám předem volat, a to zde.

Je mi líto, ale já nové klienty v současné době nepřijímám, a to až do odvolání, kvůli lektorské činnosti (aby bylo více odborníků s KBT přístupem). Konzultace stále nabídnu svým bývalým klientům, kteří potřebují podporu s novým problémem nebo zhoršeným psychickým stavem a novým pouze ve velice vyjímečných situacích. Tyto konzultace budou velice nepravidelné a v různé dny i časy. Pravidelné setkávání nejsem schopna nabídnout. Děkuji za pochopení.

Cena konzulací s Radkou Řeháčkovou od 1. 6. 2023

Osobní, online nebo telefonicky            50-60 min     750 Kč

Pokud by tato cena byla kvůli současné situaci pro Vás překážkou k započetí nebo pokračování konzultací, tak mne i přesto prosím kontaktujte a můžeme se domluvit a najít přijatelnější částku.

NOVÝ ZPŮSOB PLATEB A REZERVOVÁNÍ KONZULTACÍ

Konzultace si prosím rezervujete přes rezervační systém Reenio. V tomto systému také probíhá platba za konzultaci přes platební bránu GoPay, na který dostanete odkaz, až přijdete v pořadníku na řadu (aby se neobjednávali noví klienti před mými současnými).

Pokud nemůžete platit přes tento portál, jsou tu nadále staré způsoby úhrady. Upřednostňuji rezervaci přes portál (usnadňuje mi práci 🙂

Cena konzultací s Helenou Vontorčíkovou od 1. 9. 2023

Osobní, online nebo telefonicky            50-60 min     1500 Kč

Párové konzultace – osobní / online      50-60 min     2000 Kč

Supervize KBT a ACT                                  50-60 min     1000 Kč

google6b7635849d249a42 google6b7635849d249a42.html